obsluha-linky

Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Chcete se podílet na výrobě stropních panelů ? Jsme jedním z předních výrobců. Na hlavní pracovní poměr aktuálně hledáme kolegu na pozici obsluha nové výrobní linky ELEMATIC.

Náplň práce

  • Vytváření betonových panelů Spiroll na nové výrobní lince
  • Měření vyrobených kusů
  • Zabezpečení a kontrola chodu výrobního stroje a organizace pracoviště

Požadujeme

  • ZŠ, SOŠ, SŠ
  • Práce vyžaduje přesnost
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Cílevědomost, fyzickou zdatnost
  • Vše ostatní zaškolíme, zaučíme

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Na dvousměnný provoz
  • Nástupní plat 45 000 Kč – 55 000 Kč, po zaučení možnost zvýšení mzdy
  • Jednorázový motivační bonus 10 000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonus
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Lysá nad Labem

Pro více informací o volné pracovní pozici kotaktujte:

Šárka Suchá, +420 775 891 469, sucha@hansprefa.cz (Lysá nad Labem)