ridic

Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Do našeho týmu hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici řidič vnitrostátní kamionové dopravy betonových prefabrikátů.

Náplň práce

  • Řídí svěřené vozidlo
  • Ošetřuje a kontroluje vozidlo
  • Objednává se do servisu, pravidelná údržba
  • Zúčastňuje se při nakládání a vykládání vozidla
  • Vede evidenci o jízdě

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny C + E
  • Profesní průkaz nutností
  • Minimálně rok praxe

Nabízíme

  • Nástupní plat 45 000 Kč – 55 000 Kč
  • Po zapracování 5 000 Kč jednorázová odměna
  • Práce ve stabilním kolektivu
  • Místo práce Lysá nad Labem a nebo Staré Žďánice s výjezdy po celé ČR
  • Pro mimopražské zajistíme ubytování
  • Nástup možný ihned
  • Diety – cestovní náhrady
  • Roční bonus

Pro více informací o pozici řidič vnitrostátní kamionové dopravy betonových prefabrikátů volejte: Jarolímek Pavel 602 274 254 a životopis zasílejte na: jarolimek.pavel@hans.cz