zelezar-2

Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Na hlavní pracovní poměr aktuálně hledáme kolegu na pozici železář.

Náplň práce

  • Příprava výztuže do železobetonových prefabrikátů
  • Práce na ohýbačce a třmínkovačce STEMA
  • Vázání a stříhání výztuže
  • Strojní zpracování betonářské oceli

Požadujeme

  • Chuť učit se nové věci
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Svářecí průkaz výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Základní orientace, čtení ve výkresové dokumentaci není podmínkou – vše zaučíme – proškolíme
  • Výhodou je praxe v oboru zámečnictví
  • Vyučení v oboru není podmínkou
  • Vzdělání min. základní

Nabízíme

  • Místo výkonu práce je Lysá nad Labem (Nymburk) a nebo Staré Žďánice (Pardubice)
  • Jednosměnný provoz v hale
  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • Jednorázový příspěvek 3 000 Kč po zkušební době
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned

Pro více informací o volné pracovní pozici kotaktujte:

Šárka Suchá, +420 775 891 469, sucha@hansprefa.cz (Lysá nad Labem)

Radek Kiselovič, +420 602 214 382, kiselovic@hans.cz (Malá Čeperka)