Obchodní oddělení

Bc. Vojtěch Tangl

Obchodní ředitel - Stropní systém, stropní panely a schodiště

Petr Zoubek

Stropní systémy, schodiště, systém DYWIDAG, retenční nádrže, šachtové systémy, odlučovací technika

Dana Kratochvílová

Fakturace, účetní oddělen

Kontaktní osoby

Ing. Martin Janík

Ředitel závodu

Šárka Suchá

Personální oddělení

Martina Nováková

Expedice výrobků

Informace o areálu

lysa_zavod

Průmyslový areál s tradicí od roku 1930 leží prakticky v centru Lysé nad Labem. Strategická poloha u železniční trati Praha-Nymburk dodává potenciál stavební výrobě již téměř 90 let. Pro závod v Lysé nad Labem jsou klíčovým prvkem předpjaté dutinové stropy, vyráběné pod označením HCE (v technické branži obecně známé jako spiroll). Halové objekty jsou umístěné na rozsáhlém areálu o velikosti přibližně 8 hektarů. Hlavní halový objekt je situován v centru areálu jako čtyřlodní hala, která zahrnuje klasickou strukturu – armovnu, betonářskou halu s předpínací částí, halu pro výrobky systému DYWIDAG a halu pro výrobu předpínaných dutinových stropů. Na hlavní halový objekt navazuje příčně objekt skládky, který je vybaven mostovými a kolovými jeřáby a jeho součástí je rozsáhlá manipulační plocha.

Součástí areálu je samostatná nezastřešená linka pro výrobu prefabrikovaných dutinových stropů a mísící zařízení připravené pro provoz této linky. Délka linky je téměř 160m. Linka je vybavena kozovým jeřábem.

Výrobní závod prefa Lysá nad Labem je mimo jiné orientován na pohledové fasádní prvky a dále na grafické betony. Je významným výrobcem, který se pyšní celou řadou referencí, z nichž nejvýznamnější je obchodní centrum BREDA v Opavě, hotel Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují nebo centrum Luhačovic. Více informací o této technologii na www.graphicconcrete.com

Výrobní kapacita areálu je téměř 5000m³ výrobků měsíčně. Firma H.A.N.S. zaměstnává ve výrobním závodě Lysá nad Labem téměř 100 zaměstnanců.

Více informací o transportbetonu a betonářských směsích naleznete zde: https://www.betonserver.cz/hans-prefa

Více informací o systému DYWIDAG naleznete zde www.dywidag.cz